מחפש חברת קידום אתרים מובילה בירושלים ?

אתה בעל עסק בירושלים ורוצה לקדם את האתר שלך לעמוד 1 בגוגל?
הגעת למקום הנכון !

חברת קידום אתרים בירושלים

חברת האקרמן היא חברת קידום אתרים בירושלים המתמחה בקידום אתרים אורגני, פרסום בגוגל, בניית אתרים, שיווק ופרסום ברשתות חברתיות ושיווק באינטרנט.
חברתנו מספקת שירותי קידום לעסקים רבים בירושלים, מתחומים רבים ומגוונים, אשר כולם ללא יוצא מן הכלל, כבר כבשו את העמוד ה-1 בגוגל ונהנים מפניות לעסק שלהם.

יש לנו תוצאות רבות להראות לך! אתה תוכל להתרשם מכמות הביטויים בעמוד הראשון, מהמיקום של התוצאות בעמוד הראשון וגם מזמן הקידום הקצר יחסית שבו הצלחנו לכבוש את המיקומים האסטרטגיים באינדקס של גוגל. רוצה שנדבר?

לקוחותינו נהנים מייעוץ מקצועי בתחומי השיווק והפרסום, מזמינות מלאה ותוצאות מהירות של קידום האתר בגוגל הן בירושלים וכלה בערים נוספות לרבות קידום אתרים ברמה הארצית.

ביטוח תוצאות קידום אתרים בירושלים ובארץ

חוצמזה! שאתה תקבל מאיתנו ביטוח לתוצאות קידום האתר קרי, אנחנו מתחייבים לתוצאות מעולות בחוזה ויש לנו המון לקוחות בקידום אתרים אורגני כך שתוכל להתרשם מהישגי הקידום שהלקוחות שלנו נהנים מהם.
או בקיצור... לבחון את תוצאות הקידום נטו! בלי דיבורים מיותרים.

אל תהססו לפנות אלינו בהקדם האפשרי על מנת לקבל מחקר מתחרים וייעוץ מקצועי בחינם. משרדנו נמצאים לא רחוק ממך:


האקרמן קידום אתרים בגוגל ושיווק באינטרנט

משרדי החברה ממוקמים באזור התעשייה תלפיות בירושלים.
רחוב דרך בית לחם 91, ירושלים, מיקוד 93481

מה כוללת עבודת קידום אתרים בירושלים

לפניכם תקציר של פעולות קידום האתרים שאנו מבצעים בחברת האקרמן בכל פרויקט של קידום אתרים בירושלים או בכל מקום אחר. הפעילות משתנה מעט בין אתר לאתר בהתאם למורכבויות של כל תחום או סוג אתר: תדמיתי/מכירות. חוצמזה, אנחנו מאמינים בשקיפות מלאה!

אפיון והגדרת הפרויקט

פגישת תדרוך מעמיקה על עסק הלקוח, מטרותיו, קהלי המטרה שלו, ערכי המותג, צרכי הלקוח ופעילות העסק והאתר על מנת לאפיין את מטרות האתר וניתוב המשאבים לשם השגת התוצאות המקסימליות. נעבור על השירותים או המוצרים ונבצע תעדוף, נסקור את המתחרים הישירים והעקיפים של העסק נקודות בידול ויתרונות תחרותיים.

ניתוח ומחקר מילות מפתח

הכל מתחיל במחקר מילות מפתח. זהו היסוד החשוב ביותר שכן אם בחרנו מילים לא רלוונטיות או מניבות, רק בסוף תהליך הקידום נגלה שביזבזנו זמן יקר וכסף רב של הלקוח. לכן, זיהוי ודירוג נכון של מילות המפתח לצד ניתוח של כוונת רכישה ורלוונטיות הביטוי הן המפתחות להצלחה של מסע הפרסום או הקידום האורגני. טירגוט נבון של הביטויים משמעותו כניסה ממוקדת של קהל הלקוחות המדוייק בשבילנו ומשמעותו יחס המרה גבוה כלומר פניות רבות לעסק שיניבו יותר מכירות, יותר לקוחות ויותר רווחים.

ניתוח ענף ומתחרים בארץ ובעולם

ניתוח פעילות המתחרים ברשת ובניית תכנית פעולה אסטרטגית לכיבוש העמוד הראשון. 'סיכול ממוקד' - התכנית מתייחסת גם ליעדים ספציפיים בעמוד הראשון וכוללת תכניות מיקומים. ניתוח השוק כולל ניתוחים בהיבט קידום האתר בגוגל , חוויית משתמש, נקודות בידול וחוזקות של העסק מול המתחרים לשם השגת יחס המרה גבוהה שישפיע על כמות הפניות והמכירות בעסק.

אופטימיזציית מבנה והתאמת קוד האתר למנועי חיפוש

יש אתר אינטרנט, ויש אתר אינטרנט שמותאם באופן אופטימלי לקידום אתרים. .אלו כמובן שני דברים שונים צוות המומחים שלנו יקבע את האסטרטגיה הנבונה ביותר של מבנה האתר כך שיהיה אופטימלי לקידום בגוגל יותר מהמתחרים שלך. כמוכן הצוות הטכני יבחן את קוד האתר וישפר אותו כך שיהיה אופטימלי, קצר, קריא וברור לגוגל ולמנועי החיפוש.

בדיקת נראות האתר בגוגל והערכה טכנית של התאמת האתר לגוגל

ביצוע בדיקות טכניות של התאמת האתר לקידום בגוגל. הבדיקות כוללות בין היתר: בדיקת מהירות אתר, התאמת האתר למובייל, מיקומי האתר בגוגל, בדיקת זחלני גוגל באתר לרבות תדירות ביקור של גוגל באתר ועומק החיפוש שלו, ועוד המון דברים נוספים.

פיתוח תוכן לאתר ובניית תוכן שיווקי

קידום אתרים בגוגל דורש תוכן איכותי, מקיף, עשיר ולעיתים תכופות. לכן אנו נדרשים לבצע פיתוח תוכן מרתק בהתאמה לביטויים ויעדי הקידום שהוגדרו מראש לאתר. פיתוח התוכן כולל: מסרים פרסומיים ושיווקיים הפזורים בעמודי האתר השונים בהתאם לקהלי המטרה שהוגדרו, תקשור נקודות הבידול של העסק והיתרון התחרותי שלו, כמות המאמרים הנדרשת, סוג התוכן (וידאו, תמונות, אינפוגרפיקה ועוד..)

שיפור חוויית המשתמש באתר

חוויית המשתמש משפיעה באופן ישיר על כמות הפניות שהעסק יקבל. לכן אנו מקפידים על חוויית משתמש חזקה יותר משל המתחרים. משמעות הדברים שהאתר חייב להיות מדוייק, ברור, קליל, מרשים, עם המסרים הנכונים, עשיר בתוכן איכותי ולא עמוס. נשמע קשה? אין לכם מושג איזו משימה מורכבת זו. היתרון שלך הוא שצוות הקריאטיב של האקרמן מומחה ביצירת חוויית משתמש חזקה יותר משל המתחרים.

פעילות ברשתות חברתיות

בעידן של היום, קידום אתרים חייב לכלול גם פעילות רחבה ברשתות חברתיות כמו פייסבוק, יוטיוב, וימאו, פינטרסט, טוויטר וכן הלאה.אנו מבצעים פעולות שוטפות ברשתות חברתיות כחלק ממאמצי הקידום האורגני שלנו. היתרון המובהק מלבד התרומה לקידום האתר, הוא שפעילות זו כשלעצמה מביאה לעסק פניות.

שימוש בתשתיות החברה

חברת האקרמן משקיעה רבות ביצירת תשתיות איכותיות שיסייעו בקידום האתרים. במרוצת השנים הקמנו עשרות רבות של תשתיות איכותיות שמשתבחות עם הזמן ושומרות על רמה גבוהה. תשתית איכותית ברמה גבוהה משפיעה ביחס ישיר ומהיר על תוצאות הקידום האורגני. כמוכן, אנו עובדים עם חברות קידום אתרים אחרות כספק משנה, ויש לנו את הזכות והיתרון בשימוש בכל התשתיות העומדות לרשותנו. מבחינתנו ומבחינתך זהו מכפיל כח קריטי וחשוב שמהווה יתרון תחרותי של חברת האקרמן על פני כל חברת קידום אתרים אחרת בשוק.

אסטרטגיית פרופיל קישורים

זהו אחד החלקים החשובים בתהליך קידום אתרים שכן קישורים הוא הפרמטר המשפיע ביותר על קידום האתר. אם נקבעה אסטרטגיה שגויה, האתר יכול לעוף במיקומים שלו בגוגל והן אף לקבל פסילה עד כדי שלא יופיע כלל באינדקס של גוגל. אסטרטגיית פרופיל הקישורים היא אחת מסודות הקידום החשובים ביותר שיש לחברת קידום אתרים שכן משקל השפעתם על הקידום האורגני הוא כ-58%. כמובן שתחום זה דינאמי מאוד ואחוז ההשפעה יכול להשתנות עם הזמן. מה שאני כן יכול לגלות לך הוא שפרופיל הקישורים שלנו מאוד מאוד מגוון, איכותי, ומדויק בשל בדיקות וניתוחים מעמיקים שאנו מבצעים על פעולות הקידום שלנו.

קביעת אסטרטגיה לקידום אתרים מקומי

קידום אתרים מקומי מתנהג מעט שונה מקידום אתרים ארצי. נדרש לבצע התאמות ולהדגיש את הפרמטרים המקומיים. חלק מהם כוללים אינדקסים מקומיים, עיתונות מקומית, פורומים מקומיים וכן הלאה. בקידום אתר אנו בעצם בונים לו 2 אסטרטגיות קידום: ארצי ומקומי, בהנחה ומדובר בעסק שמספק שירותים/מוצרים ברמה הארצית.

שיתופי פעולה, בלוגים, פורומים והמלצות ברשת

אנו כותבים מאמרים ומפיצים אותם כחלק משיתופי פעולה שאנו מבצעים עם אתרים אחרים באותו התחום, בלוגרים ומשפיעי קהל. כמוכן אנו מתקשרים את ההמלצות על העסק בפורומים מקצועיים במעגל ראשון, שני ושלישי.

אנליזה, דוחות, פגישות עדכון, מסקנות וחזרה לשטח!

זכות קיומו של כל עסק הוא ניתוח והפקת לקחים. בתחום קידום האתרים יש לכך חשיבות כפולה ומכופלת. גוגל מבצעים עדכוני אלגוריתמים המשפיעים על שיטות הקידום, הלקוח עם הזמן מביא מוצרים חדשים או שירותים חדשים, מחסל מוצרים אחרים שאינם רווחיים לדוגמא, ובמקרה כזה אם אנו לא נפגשים לפגישות עדכון שוטפות, אנו נמשיך לרוץ 'פול גז בניוטרל'. לכן, אנו מבצעים בכל זמן מה (משתנה בהתאם לאופי העסק ולדרישת הלקוח) פגישות עדכון וניתוח מעמיקות (ברור שגם עדכונים שוטפים בטלפון בכל עת שנדרש) על מנת להבין את תהליך הרכישה, לשפרו, להתעדכן על מוצרים , מה מרוויח יותר, מה מכניס יותר, היכן אחוזי הסגירה של העסק גבוהים יותר,ועוד המון דברים מגניבים אחרים. כמובן אחת לחודש נשלח דוח קידום אתר מפורט עם רשימת מיקומים ומה כל ביטוי עשה במהלך החודש-עלה/ירד...

חברת קידום אתרים בירושלים עם תוצאות SEO מובטחות

חברת האקרמן קידום אתרים בירושלים פועלת בהצלחה רבה מאוד בתחום הקידום אתרים ושיווק באינטרנט. במהלך השנים פיתחנו תהליכי SEO חזקים ביותר המוכיחים את עצמם שוב ושוב, תוך סיוע לעסקים רבים להשיג חשיפה גבוהה מאוד בתוצאות מנועי החיפוש של גוגל ברחבי הארץ.

ירושלמים ! כך תקדמו את העסק ותשיגו לקוחות חדשים

מזל טוב! חלמתם להקים עסק משלכם והחלום שלכם התגשם. טיפלתם בנושאים הביורוקרטיים מול הרשויות, מצאתם לעצמכם משרד או חנות, רכשתם מלאי ואולי אפילו גייסתם כוח אדם שיעזור לכם.

עוד רגע הפתיחה הגדולה אבל… רגע, לקוחות יש ?
הרי גם המוצר האיכותי והשירות הנפלא ביותר זקוקים ללקוחות רוכשים שיסייעו לעסק לשרוד, ובעיקר לצמוח. אז איך מביאים לקוחות? סביר להניח שבין המשימות שלכם דאגתם גם להקמת אתר אינטרנט (ואם טרם עשיתם זאת, מומלץ לטפל בנושא בהקדם) שכן אתר אינטרנט הוא חיוני עבורכם לצורך הגדלת החשיפה ומשיכת הלקוחות אל פתח החנות שלכם. אבל האם בחרת כבר חברת קידום אתרים בגוגל ? אתר אינטרנט, יפה ומושקע ככל שיהיה הוא לא כל כך רלוונטי ללא קידום. זה בדיוק כמו שתהייה לי את החנות הכי מהממת בקניון, עם המוצרים הכי זולים שכולם רוצים אבל…..החנות נמצאת במקלט! היכן שאף לקוח פוטנציאלי לא רואה אותה – ולכן גם לא יקנו ממנה.

האם לצורך העניין, חברת ניקיון בירושלים יכולה להגיע לקהל לקוחות ממוקד ורלוונטי באמצעות חיפוש בגוגל? בהנחה וישנם כ-300 חיפושים בכל חודש רק בביטוי הבודד הזה, האם הופעת האתר של חברת בניקיון הירושלמית בעמוד הראשון בגוגל תייצר לקוחות חדשים? סביר מאוד להניח שכן, יתרה מכך חשוב לציין כי אלו 300 אנשים שמחפשים בגוגל חברת ניקיון בירושלים – אין יותר רלוונטי ומיידי מזה!

קידום אתרים בירושלים עם חברת קידום ירושלמית שמתחייבת לתוצאות

מאחר והיום מרבית השיווק מתבצע באינטרנט מהסיבה שבבחינת עלות / תועלת הוא מנצח כל מדיה אחרת בהפרש ניכר, עסקים רבים בירושלים נוטים לחשוב שאפשר לקיים את כל הקשר עם חברת קידום האתרים מרחוק, דרך הדואר האלקטרוני או לכל היותר בשיחה טלפונית קצרה מפעם לפעם. עקרונית, זה נכון והגיוני, אבל פעמים רבות יעזור לכם לפגוש את מי שאמור לטפל בכם, להזמין אותו אליכם ולתת לו לראות את המוצר שהוא אמור לעזור לכם לקדם. ללא ספק אין תחליף לבחירת חברת קידום אתרים בירושלים עבור עסקים מירושלים – בהנחה כמובן שמצאתם חברת קידום מוצלחת, בעלת מוניטין ותוצאות ארוכות טווח בקידום אתרים בעיר ירושלים.

חברת קידום אתרים מקצועית תקבע אתכם פגישה רבעונית על מנת להראות לכם את הנתונים השונים, לחדד מטרות ישנות או ליצור מטרות חדשות ולהתעדכן באופן כללי.

אתן מספר קטן של דוגמאות לנושא משום שהוא חשוב מאוד ונדיר שעושים זאת בארץ:

יתכן והחברה שלך הביאה מוצר חדש אך חברת הקידום לא מודעת אליו כלל ולכן לא מציגה או מקדמת אותו.

יתכן וישנם ביטויים מסויימים שחשבתם בהתחלה שהם טובים אך מסתבר שכמות הפניות קטנה או לא רלוונטית – אין טעם להמשיך להשקיע בביטוי הזה ונדרש לבחור ביטוי אחר במקומו שיתכן וכן יניב תשואה חזקה.

בעבודתינו השוטפת, אנו מבצעים קידום אתרים אורגני גם לחברות גדולות מאוד ובאחת הפגישות השוטפות (פגישת עדכון אחת לרבעון) קרה שגילינו כי אין טיפול מסודר בפניות שמגיעות מהאתר: לעיתים עובדי החברה חוזרים לפניות הלקוח אחרי שבועיים, לעיתים לא רואים את הפנייה בכלל. טיפול אפקטיבי בפנייה שמתקבלת לעסק יעשה בתוך 24 שעות לכל היותר - ככל שזמן התגובה יתקצר כך הסיכוי שהפנייה תניב הכנסה הוא גבוה יותר.

אז…למה לעשות קידום אתרים בירושלים עם חברת HACKERMAN ?

בדיוק בגלל כל המפורט במאמר הזה: אם אתה מחפש חברת קידום אתרים מירושלים שהיא יסודית, יצירתית וחדשנית שלא עוצרת אף פעם ותמיד מסתכלת קדימה עבור הלקוחות שלה…כזו שגם יש לה תוצאות מעולות בקידום אתרים בירושלים ובארץ ולאורך זמן….. תוצאות שחברות קידום אחרות לא מצליחות להציג ללקוחות שלהן – אז מקומך איתנו!

וכעת להמחשה נוספת, נמשיך בדוגמא שלעיל: אם כן, לבעל חברת ניקיון בירושלים המחפשת סיוע לשיווק באינטרנט, כדאי לפנות לחברה שעוסקת בקידום אתרים בירושלים דווקא, חברה שתדע לפנות לקהל היעד הרלוונטי לאחר אפיון מדויק של שירותי הניקיון של החברה (ניקיון בתים, ניקיון בניינים, ניקיון משרדים או רק ניקיון משרדים …) להבין מה אותו קהל מחפש בגוגל, להבין כיצד להגיע ולכבוש את התוצאות הראשונות בביטויים האלו ולהפיץ את המסר בצורה הנכונה ביותר עבורן בגוגל ובאתר האינטרנט.

הרי שיווק באינטרנט הוא תורה שלמה, שמורכבת מצורות פרסום שונות במגוון פלטפורמות, ומומלץ להיעזר בשירותיו של אדם שיודע לתת מענה לכל הצרכים שלך, ולמטרות שהצבת לעצמך.
ידוע כי לירושלמים יש שפה משלהם, התנהגות משלהם ודרך שהיא שונה לחלוטין מכל אזור אחר בארץ, ולכן שיווק לירושלמים עושים רק בחברת קידום אתרים ירושלמית !

אז לאור האמור לעיל, אתם ככל הנראה זקוקים לשירותיה של חברת קידום אתרים בירושלים שתיקח את האתר שלכם לשלב הבא, תזניק אתכם קדימה, תביא אליו תנועה חשובה של לקוחות פוטנציאליים ותייצר עבורכם אפשרויות מכירה מהלידים הכי חמים שיש. וזה בדיוק מה שאנחנו יודעים לעשות הכי טוב.

קידום אתרים אורגני SEO , ממומן PPC או רשתות חברתיות ?

קידום אורגני במנועי חיפוש, קידום ממומן בגוגל, ניהול דף עסקי בפייסבוק, קידום ממומן ברשתות החברתיות, ניהול חשבון אינסטרגם – אלה הן רק דוגמאות למגוון הכלים השיווקיים העומדים לרשותך לשיווק העסק באינטרנט.
כל אחד מהם יהיה מושלם לחנות הבגדים הקטנה, לחנות הפרחים בשכונת רמות או לעורך הדין העצמאי שפתח משרד חדש במרכז ירושלים. כדי להצליח לנצל היטב כל אחת מהפלטפורמות הללו לצורך שיווק נכון של העסק, צריך דבר אחד, חברת קידום אתרים מקצועית ומומלצת שיש לה יכולות גבוהות ב:

פענוח והבנת קהלי המטרה של העסק

היכולת לבצע אליהם פנייה שיווקית ממוקדת ומאוד מושכת, לדעת מה כואב להם ומה יהיה הפתרון המושלם עבורם

יכולת כתיבה פנטסטית להעברת המסרים

הפצת מסרים ממוקדים לכל ערוץ שיווק בו נמצא אותו קהל יעד ספציפי

הבנה כיצד יכול כל אמצעי פרסום לעמוד לרשות העסק וכיצד לנצלו באופן המקסימלי שימשוך אלי את הלקוחות הפוטנציאליים

אם עורך הדין הירושלמי יבחר לעשות זאת בעצמו, הוא יצטרך ללמוד לבד, ומהר, איך עושים את זה ואיך משלבים בין שלל משימות השיווק לבין המטרה שלשמה נפתח העסק מלכתחילה: מתן שירותים משפטיים ללקוחות, ייצוג בבית המשפט וניסוחי כתבי תביעה והגנה. סביר להניח שעורך הדין ינסה לעשות את זה בעצמו, אבל כשיבין כיצד מלאכת השיווק נוגסת זמן רב מאוד מהזמן הפנוי שנותר לו, הוא ככל הנראה יבחר לעשות הדבר הנכון ולהיפגש עם קובי אקרמן – מומחה קידום אתרים ושיווק באינטרנט, שיידע לבצע עבורו קידום אתרים ולהגביר את החשיפה לתושבי העיר הזקוקים או מחפשים את השירות שלו.

 

ניהול שוטף של פעילויות השיווק 

אחד הדברים החשובים בקידום אתרים הוא ההבנה שקידום נכון הוא כזה שממשיך כל הזמן. בעולם השיווק באינטרנט אין לנוח על זרי הדפנה. גם כשתופיעו בעמוד הראשון בתוצאות החיפוש של גוגל בירושלים, גם כשתנועה לאתר שלכם תאיים להפיל את השרתים שלכם בשל העומס הכבד, וגם כשדף הפייסבוק שלכם יגיע למספר דו-ספרתי של אוהדים. שיווק הוא תמידי, התחרות נמשכת ובכל רגע אתם עשויים למצוא עצמכם שוב נדחקים בתחתית הדירוג של גוגל.

קידום אתרים נכון, הוא הרבה מעבר לסך פעולות הקידום באתר !

אם כך, מזל שבחרתם לעבוד עם חברה מקצועית ואמינה שמעניקה שירותי קידום אתרים בירושלים, משום שבעלי הניסיון והידע יודעים היטב ששיווק נכון באינטרנט איננו נגמר לעולם ושצריך להמשיך כל הזמן לעדכן, לחדש, לכתוב תכנים, להעלות מודעות פרסום וכל פעולה אחרת שהביאה אתכם לתוצאות מלכתחילה. תעשו טובה לעצמכם ותורידו את הנטל הזה מהכתפיים שלכם, שצריכות לטפל בניהול העסק עצמו ובמתן שירות ללקוחות, לספקים ולעובדים. לא רק שאין לכם זמן לזה, ככל שהשיווק שלכם יהיה אפקטיבי יותר – כך הזמן שלכם יאזל בכל מקרה, כשתצטרכו לטפל בלקוחות שיגיעו. תטפלו אתם בעסק, ואת השאר תשאירו למומחים.

אם אתה חושב שאתה זקוק לקידום אתרים בירושלים - אנא פנה אלינו להתייעצות בהקדם וללא התחייבות
אנו נציג בפניך מחקר מתחרים מקיף + סקירה נרחבת על הענף בו אתה פועל 
ללא תשלום וללא התחייבות 
!!!