האקרמן קידום אתרים בגוגל, בניית אתרים ושיווק באינטרנט

חברת HACKERMAN הוקמה במטרה לייצר לעסקים חזית פעילות רחבה, מקצועית ורווחית בעולם השיווק הדיגיטלי ובאינטרנט.למעשה אנחנו פועלים בכל זירה דיגיטלית שבאפשרותה ניתן לייצר ולהגדיל משמעותית את כמות הפניות והמכירות של הלקוחות שלנו באמצעות חשיפה, שיווק או פרסום.
קובי אקרמן מומחה קידום אתרים

קובי אקרמן

מנכ"ל, פרסומאי ומומחה שיווק דיגיטלי

שלום לך, אני מודה לך שבחרת לשקול להצטרף לחברת האקרמן קידום אתרים בגוגל.
יש לי המון דברים לספר לך על קידום אתרים ושיווק באינטרנט, רק אציין שאנחנו מספקים ללקוחות שלנו תוצאות מאוד חזקות עד כדי כך שהם התרחבו לתחומים
נוספים והרחיבו את העסקים שלהם בזמן קצר. חוצמזה, יש לנו שירות לא מהעולם הזה. אני מזמין אותך לפנות אלי בכל נושא או שאלה 0585676000חתימה דיגיטלית מומחה קידום אתרים קובי אקרמן

מי אנחנו

חברת האקרמן הוקמה לפני מספר שנים ע"י קובי אקרמן: פרסומאי ויועץ שיווק לעסקים וארגונים בעבר. כבר בגיל 26 שימש כיועץ שיווק של האוניברסיטה העברית בירושלים, עבר בין מספר משרדי פרסום מהמובילים בארץ ולבסוף החליט להביא בשורה חדשה לעולם הדיגיטל הצעיר יחסית. הבשורה המשמעותית היא הבנה עמוקה בפרסום ושיווק בעוד חברות קידום אתרים אחרות הוקמו ע"י תכנתים. הידע והניסיון שצבר קובי אקרמן בכל שנותיו כפרסומאי, מהווים עבור החברה יתרון תחרותי מובהק שמשפיע באופן ישיר על כמות הפניות באתר והם מונחלים עד לאחרון העובדים ומשמשים את חברת האקרמן בעבודתה היומיומית.

מה אנחנו עושים

חברת האקרמן מתמחה בקידום אתרים, שיווק באינטרנט, בניית אתרים, שיווק במדיה חברתית ופרסום ממומן חוצה פלטפורמות. הידע הנצבר בחברתנו לצד הניתוחים המעמיקים שאנו מבצעים, מעניקים לכלל לקוחותינו נקודת פתיחה עוצמתית במיוחד מול המתחרים.

חדשנות דיגיטלית

אנו עומדים בחזית חדשנות השיווק הדיגיטלי הן בצד הטכני והן בצדדים השיווקיים ומתמחים בשירות מקיף לכל סוגי החברות, בפיתוח מותגים מקוונים רבי עוצמה, תוך שמירה על מסגרת תקציב קפדנית מאוד.

הצלחות

חברת האקרמן מציגה הצלחות רבות בעבודתה. מבלי להתרברב נספר לכם רק שיש לנו לקוחות כל כך מרוצים עד שהחליטו להקים בנוסף לאתר אותו אנו מקדמים כבר, עוד עסק, בתחום אחר, לרוב נושק לתחום עיסוקם ולקדם אותו באמצעותנו. הם מאמינים בנו עד כדי כך! תודה!

מה מיוחד בהאקרמן קידום אתרים

אנחנו לא עושים קידום אתרים רגיל - אנחנו עושים INBOUND MARKETING

מה זה INBOUND MARKETING?

ניתן להחשיב זאת כעל הגרסה החדשה והמשופרת של SEO - קידום אתרים אורגני ושיווק דיגיטלי באינטרנט.

לפני זמן מה כאשר גוגל התקשה להבין תוכן ורמת התחכום הייתה פשוטה מאוד, קידום אתרים התמקד אך ורק על צורה פרימיטיבית של קישורים, מאמרים ואופטימיזציה.

כיום, על מנת שקידום האתרים יהיה אפקטיבי אל מול המתחרים, נדרש להתמקד בעבודה רחבה של ערוצים המשמשים מכלול של 'כלים שלובים' בסינרגיה גבוהה על מנת לייצר נקודות מפגש רבות עם קהלי המטרה של החברה.

כלומר על מנת שגוגל תתגמל את אתר האינטרנט שלך במיקומים גבוהים יותר ולאורך זמן, נדרש לבנות ולפתח מותג אינטרנטי באמת מדהים, שיש לו קהילה פעילה ורחבה בכל רחבי האינטרנט: גוגל, ערוץ YOUTUBE, מדיה חברתית ופורומים, פייסבוק, יח"צ וכדומה.

אז אם אתה בעל עסק או מנהל שיווק ופיתוח עסקי שמטרתו לכבוש את השוק בסערה, אז…

תרשה לנו לעזור לך !

הצוות המדליק שלנו

האקרמן קידום אתרים השקיעה רבות בהקמת צוות של מומחי שיווק באינטרנט שמונע כולו בכדי לסייע ללקוחותינו להצליח בכל ערוצי השיווק אונליין.

אנו שואפים ללא הרף לגייס & לגדל את הכשרונות המובילים בתעשיית השיווק הדיגיטלי כדי לספק את התוצאות החזקות ביותר בתחומנו. 

Team member image

קובי אקרמן

מנכ"ל, פרסומאי ומומחה שיווק באינטרנט

Team member image

מור

מנהלת קריאייטיב

Team member image

איציק

מפתח

Team member image

יניב

מנהל מחלקת קידום אתרים

Team member image

איתי

מומחה קידום אתרים

Team member image

אלון

מקדם אתרים

Team member image

אמיר

קופירייטר

Team member image

רוצה לעבוד איתנו?

פשוט תשלח קורות חיים

למה לבחור דווקא בהאקרמן לקידום אתרים?

האמת כי יש לכם את כל הסיבות שבעולם....אז למה לא?!

פרויקטים

428

Counter image

ביטויים מקודמים בגוגל

756423

Counter image

מחויבות

100

Counter image

% הצלחה

99.99

Counter image

תשוקה למקצוע

1000

Counter image