אודות

HACKERMAN – הסוכנות לשיווק דיגיטלי
קידום אתרים בגוגל  שיווק באינטרנט  בניית אתרים לעסקים  שיווק ברשתות חברתיות

 

חברת HACKERMAN הוקמה במטרה לייצר לעסקים חזית פעילות רחבה, מקצועית ורווחית בעולם השיווק הדיגיטלי ובאינטרנט.

למעשה אנחנו פועלים בכל זירה דיגיטלית שבאפשרותה ניתן לייצר ולהגדיל משמעותית את כמות הפניות והמכירות של הלקוחות שלנו באמצעות חשיפה, שיווק או פרסום.

 

 

ההתמחות שלנו

HACKERMAN הנה החברה הראשונה בישראל המציעה את שירות ה- INBOUND MARKETING המהווה שירות מקיף של שיווק דיגיטלי לעסק מתוך מטרה לפתח מותגים בעלי עוצמה באינטרנט.

אנו עומדים בחזית חדשנות השיווק הדיגיטלי ומתמחים בשירות מקיף לכל סוגי החברות בפיתוח מותגים מקוונים רבי עוצמה, תוך שמירה על מסגרת תקציב קפדנית מאוד.

HACKERMAN מסייעים לעסקים לבנות, לפתח ולתקשר את ערכי המותג הדיגיטליים שלהם, להגדיל משמעותית את הנראות המקוונת, להרחיב ולהעמיק את החשיפה ברחבי האינטרנט והסלולר, ובכך להגיע למקסימום פניות / מכירות של לקוחות פוטנציאלים בכל זמן נתון.

 

מה זה INBOUND MARKETING ?

ניתן להחשיב זאת כעל הגרסה החדשה והמשופרת של SEO-קידום אורגני ושיווק דיגיטלי באינטרנט.

לפני זמן מה כאשר גוגל התקשה להבין תוכן ורמת התחכום הייתה פשוטה מאוד, קידום אתרים התמקד אך ורק על צורה פרימיטיבית של קישורים, מאמרים ואופטימיזציה.

כיום, על מנת שקידום האתרים יהיה אפקטיבי אל מול המתחרים, נדרש להתמקד בעבודה רחבה של ערוצים המשמשים מכלול של 'כלים שלובים' בסינרגיה גבוהה על מנת לייצר נקודות מפגש רבות עם קהלי המטרה של החברה.

כלומר על מנת שגוגל תתגמל את אתר האינטרנט שלך במיקומים גבוהים יותר ולאורך זמן, נדרש לבנות ולפתח מותג אינטרנטי באמת מדהים, שיש לו קהילה פעילה ורחבה בכל רחבי האינטרנט: גוגל, ערוץ  YOUTUBE, מדיה חברתית ופורומים, פייסבוק, יח"צ וכדומה.


אז אם אתה בעל עסק או מנהל שיווק ופיתוח עסקי שמטרתו לכבוש את השוק בסערה, אז…

תרשה לנו לעזור לך !

בדוק אפשרותך

 קידום אורגני קידום ממומן בגוגל בניית אתר מדיה חברתית אני מאשר לשלוח אלי עדכונים וטיפים למייל