בניית אתרים בירושלים

מחפש חברת בניית אתרים בירושלים?

מצוין, כי הגעת למקום הנכון ! חברת 'האקרמן' היא החברה המתקדמת ביותר לבניית אתרים בירושלים. אנו משרתים עשרות רבות של לקוחות ירושלמים ובכל הארץ באפיון ובניית מגוון רחב של אתרי אינטרנט תדמיתיים, אתרים קטלוגיים, אתרי מסחר ועוד.. בהתאם לדרישות הלקוח ולמטרה שלשמה הוקם אתר האינטרנט (איסוף פניות מלקוחות פוטנציאלים, מכירה אונליין, הורדת קובץ מסוים, הרשמה…).

חברת HACKERMAN בונה אתרי אינטרנט מתקדמים ואנו עומדים בחזית החדשנות הטכנולוגית של אפשרויות אתרי האינטרנט, דואגים לבניית אתרי אינטרנט בעלי חוויית משתמש גבוהה במיוחד על פי המחקרים העדכניים ביותר בתחום, כל האתרים מותאמים בצורה אבסולוטית לקידום בגוגל: אתרי האינטרנט הם רספונסיבים, משמע, מותאמים באופן האופטימלי ביותר למחשב / סלולר / טאבלט.
חברת האקרמן – הסוכנות לשיווק דיגיטלי, מתמחה גם בקידום אתרים בגוגל ומספקת שירותי קידום אתרים בירושלים, שיווק באינטרנט, שיווק במדיה חברתית וקידום ממומן.

HACKERMAN – קידום אתרים בגוגל ושיווק באינטרנט
רחוב דרך בית לחם 91, ירושלים, מיקוד 93481

 

למה לבנות אתר עם חברת בניית אתרים מירושלים?

ראשית, אני מניח שאתה בעל עסק בירושלים ! או שאתה ירושלמי הנמצא בשלבי הקמת עסק, משום שאחרת לא היית מחפש חברת בניית אתרים מירושלים. כעת נפרט עבורך מספר יתרונות בולטים לעבודה מול חברה ירושלמית הנמצאת בקירוב גיאוגרפי אליך ולעסק שלך:

 • ראשית, הזמינות של הספק היא גבוהה יותר עבורך.
 • בהמשך לזה, אם חס וחלילה לא תהייה מרוצה מהשירות שקיבלת, תמיד תוכל להגיע, להפתיע אותו ולדרוש את מה שמגיע לך.
 • יתרון נוסף הוא שמכיוון ששניכם ירושלמים יתכן מאוד ויש לכם מעגלי היכרות משותפים והסיכוי להיכרות משותפת של אנשים תיצור מחויבות גדולה יותר של חברת בניית האתרים אלייך.

אנו בונים רק אתרי אינטרנט מתקדמים

החשיבות של בניית אתרי אינטרנט מתקדמים היא גבוהה ביותר ! זה בעצם ההבדל בין אתר אינטרנט מניב שייצר פניות ומכירות או לא ! האינטרנט מפוצץ באתרים יפים שפשוט לא מניבים דבר והם חסרי תועלת.
לאתר אינטרנט יש מטרה אחת ואחת בלבד: לשרת את המטרה שלשמה הוא הוקם. ישנם מטרות שונות: השארת פרטים, רכישה וכן הלאה. אתר האינטרנט שתבנה חייב להיות מדויק עבורך, ומאוד חדור למטרה שהוגדרה ולכן חברת האקרמן תמיד מקפידה בבניית אתרים בעלי איפיון מוקפד ומדוייק ללקוח תוך שימוש בכל הכלים והמחקרים העדכניים ביותר על מנת להוציא זאת לפועל.

אז מה זה אתר אינטרנט מתקדם ?

 • אתר אינטרנט רספונסיבי – זוהי טכנולוגיה של בניית אתר המותאם בדיוק רב ובאופן האופטימלי ביותר, נכון להיום, להתאמת האתר לסלולר / טאבלטים ולקידום בגוגל מהבחינה הזו ועוד.
 • אתרי אינטרנט מותאמים לקידום בגוגל – ישנם סוגים של אתרים המותאמים לקידום בגוגל, חלקם ברמה גבוהה יותר ואחרים פחות. היות ואנו חברת קידום אתרים בגוגל, אנו מקפידים שכל האתרים שלנו יהיו מותאמים ברמה הגבוהה ביותר לקידום בגוגל, על פי ההנחיות העדכניות ביותר שקיימות, הן ברמת הקוד של האתר והן ברמת המבנה וכל זה כברירת מחדל שלנו וללא תוספת תשלום, בין אם האתר עתיד להיות מקודם בגוגל ובין אם לא.
 • אתר אינטרנט בקוד פתוח – אסביר את ההבדלים בין קוד פתוח לקוד סגור בקצרה:
  קוד סגור – האתר נבנה ע"י טכנולוגיה ספציפית שפיתחה חברת בניית האתרים והיא לעולם לא תחשוף את הקוד הזה. משמעויות: כלקוח אתה כבול לחברה הזו ולא יכול לצאת ממנה לעולם משום שאת איחסון האתר שלך תצטרך לבצע בחברה הזו לעולם ולא תוכל לאחסן בחברה אחרת, הווה אומר שהם מונופול על האתר שלך על כל המשמעויות!
  בנוסף, טכנולוגיות לאתרי אינטרנט מפותחות כל הזמן וזהו עולם חדשני ודינמי מאין כמותו, אלא אם החברה שמוכרת אתרים בקוד סגור ממשיכה לפתח כל הזמן ולהתעדכן, אתה כלקוח שבוי לא תהנה מפירות הטכנולוגיה החדשות. ישנם עוד חסרונות רבים שלא אפרט כאן.
  קוד פתוח – כל העולם ומלואו באתר שלך ובשליטה מוחלטת שלך ! מערכות קוד פתוח הם וורדפרס, ג'ומלה וכדומה. אתה לעולם לא תהייה כבול לחברה מסויימת, תמיד תוכל לאחסן את האתר בכל מקום שתבחר, כל טכנולוגיה שמפתחים הן ברמת הקוד/חוויית משתמש/עיצוב…… תמיד תוכל לעדכן באתר שלך ברגע אחד! ישנם עוד המון יתרונות לקוד פתוח שלא אפרט אותם כעת.
 • חוויית משתמש עדכנית וחזקה במיוחד ! – חוויית משתמש זה בעצם החווייה הכוללת של הגולש בכל ההיבטים לרבות האינטראקציה של הגולש עם האתר/החברה. כלומר: האם הגולש מוצא במבט אחד את מה שהוא חיפש באתר? האם הוא הבין בתוך 3 שניות מה זה האתר הזה ובמה הוא עוסק? האם האתר גורם לגולש להיחשף לעמודים רלוונטיים נוספים? האם האתר מעודד השארת פרטים ויצירת קשר מידית עם החברה? האם ניתן לחייג בסלולר באמצעות האתר?
  תחום חוויית המשתמש באתרי אינטרנט הוא אחד המורכבים ביותר שיש בבניית אתרים ומתעדכן בתכיפות גבוהה, אנו מקפידים לעמוד בחזית החדשנות של חוויית המשתמש בכל האתרים שלנו.

החשיבות של בניית אתר אינטרנט מתקדם

מאוד פשוט ! אתר אינטרנט מתקדם יעניק לגולשים שלך חוויית משתמש חזקה במיוחד ובעקבות זה אתה כעסק תשיג את המטרה שלך כי אתר האינטרנט יוציא מהגולש פניות או יגרום לו לבצע מכירות. דבר נוסף שהוא בעל חשיבות קריטית לכל אתר אינטרנט עוד בשלב הבנייה הוא שהאתר יהיה מותאם לקידום אורגני בגוגל.

אני מחלק את הנושא לשני קטגוריות: טכני ושיווקי:

אתר מתקדם טכנולוגית

אתר שבקיצור מאוד…גוגל יאהב לקדם אותו בתוצאות שלו ויתן לו עדיפות על פני האחרים (באופן יחסי כמובן).

אתר מתקדם שיווקית

האתר נראה כל כך טוב עד כדי משיכת הלקוח הפוטנציאלי להיחשף לאתר האינטרנט וליותר עמודים ולבסוף להשאיר פרטים או לבצע רכישה.

כנסו למידע נוסף אודות בניית אתרים לעסקים

 

בדוק אפשרותך

 קידום אורגני קידום ממומן בגוגל בניית אתר מדיה חברתית אני מאשר לשלוח אלי עדכונים וטיפים למייל

dsadasdsa

cxzczc cvzvv zxfcxzfdz